Ochrana osobných údajov

Osobné údaje

Pri registrácii na našej stránke je potrebné uviest vaše osobné údaje pre vyplnenie tabulky a vytvorenie vlastného úctu. Tieto údaje používame výhradne na obchodné úcely: zaslanie tovaru podla vašej objednávky. Ak nám dáte svoj súhlas, použijeme vaše osobné údaje (mailovú adresu) na zaslanie zaujímavých informácii o tovare alebo novinkách v našom obchode. Súhlas môžete samozrejme kedykolvek odvolat.

Poskytovanie osobných údajov

Internetový obchod FORTIS za žiadnych okolností neposkytne údaje zákazníkov  tretím osobám,  ani  neposkytne prístup tretím osobám k zákazníckym údajom. Výnimku tvorí  prepravná spolocnost, ktorá má za úlohu dorucit tovar zákazníkovi  prostredníctvom kuriéra.

Technické údaje

Pri Vašej návšteve stránky FORTIS  server zaznamenáva zvycajne technické informácie o spojení, ktoré slúžia výhradne pre potreby štatistík pre sledovanie návštevnosti našej stránky, co slúži k neustálemu zlepšovaniu kvality našej stánky ako aj zlepšovaniu nami poskytovaných služieb.

 

Ochrana osobných údajov

Kupujúci vyhlasuje, že súhlasí v zmysle ustanovenia § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby predávajúci spracoval a uchovával jeho osobné údaje, najmä tie, ktoré sú potrebné pri činnosti predávajúceho a spracovával ich vo všetkých svojich informačných systémoch.

Všetky osobné údaje, ktoré sú nám zverené, nebudú bez Vášho súhlasu poskytnuté tretím osobám ani iným subjektom. Údaje slúžia výlučne pre potreby predávajúceho, súvisiace s plnením záväzkov vyplývajúcich z kúpnej zmluvy, socio-demografického spracovania a na marketingové účely predávajúceho.

Kupujúci odoslaním objednávky vyjadruje svoj súhlas s tým, aby mu predávajúci zasielal správy o činnosti, ponukách a akciách predávajúceho bez predchádzajúcej žiadosti kupujúceho na zasielanie takýchto správ.

Svoje osobné údaje môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom profile po prihlásení sa na našom portáli.

Newsletter s aktuálnymi ponukami

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.

Vývoj zabezpečil © bart.sk s.r.o.